راهنمای خرید آنلاین پتو نوزاد پسر

راهنمای خرید آنلاین پتو نوزاد پسر

راهنمای خرید آنلاین پتو نوزاد پسر

کالاهای خواب، از جمله پتو، مهم‌‌ترین وسایل نوزادان به شمار می‌روند. زیرا نوزادان بخش اعظم شبانه‌روز را در خواب هستند. تهیه وسایل خواب راحت و باکیفیت خواب راحت و سلامتی را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد.

پتوهای نوزاد وسایلی ضروری در زندگی نوزاد هستند که گرما، راحتی و آسایش را برای او فراهم می‌کنند.

هدف از این نوشتار ارائه یک راهنمای خرید آنلاین پتو نوزاد پسر است.

 

 

راهنمای خرید آنلاین پتو نوزاد پسر

انواع مدل پتو نوزاد پسر

انواع مدل پتو نوزاد پسر شامل موارد زیر است:

 • پتوی زیپ دار یا اسپانیایی: پتوهای زیپ دار نوزادی از جمله پرطرفدارترین مدل‌های پتو هستند. داشتن زیپ باعث می‌شود پتو از دور نوزاد کنار نرود.
 • پتوهای دکمه‌دار: پتوهای دکمه دار دور نوزاد به وسیله یک دکمه ثابت نگه داشته می‌شوند. این پتوها پهلوهای نوزاد را کاملا پوشش می‌دهند و از او در برابر سرما محافظت می‌کنند.
 • پتوهای کلاهدار: پتوهای کلاهدار یکی از بهترین انواع پتوها برای فصول سرد سال هستند. این پتوها سر و گوش‌های نوزاد را در برابر باد و سرما حفظ می‌کنند.
 • پتو معمولی: پتوهای معمولی در فرم‌های چهارگوش تولید می‌شوند و در محیط منزل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

بهترین نوع پتو نوزاد پسر

مهم‌ترین سوالی که در خرید آنلاین پتو نوزاد پسر

مطرح می‌شود، این است که بهترین نوع پتو نوزاد پسر

چیست؟

نوزاد به 2 مدل پتو احتیاج دارد:

 1. پتوی معمولی: این پتو برای خواب و استراحت نوزاد در محیط منزل، در تخت یا گهواره استفاده می‌شود. این پتوها از لحاظ طرح، رنگ و جنس تنوع زیادی دارند و متناسب با سایر وسایل سیسمونی نوزاد خریداری می‌شوند.
 2. پتوی دورپیچ: خرید این پتوها به خصوص برای فصول سرد سال ضروری است. از پتوهای دورپیچ برای خارج کردن نوزاد از منزل استفاده می‌شوند. پتوهای دورپیچ بسیار متنوع هستند. پتوی دورپیچ زیپ‌دار، دکمه‌دار و کلاهدار از جمله پتوهای دورپیچ هستند.

 

 

ویژگی های پتو نوزاد پسر

توجه به برخی ویژگی های پتو نوزاد پسر در هنگام خرید آنلاین پتو نوزاد پسر ضرورت دارد. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر است:

 • ضد حساسیت بودن: ضد حساسیت بودن اولین و مهم‌ترین ویژگی است که باید پتوی نوزاد از آن برخوردار باشد. جنس پتو باید بدون پرز باشد و برای نوزاد ایجاد خارش و حساسیت نکند.
 • نرمی و لطافت: پوست نوزاد بسیار لطیف و حساس است. بنابراین پتوی نوزاد باید از نرمی و لطافت زیادی برخوردار باشد تا پوست نوزاد را آزار ندهد.
 • قابل شستشو بودن: قابل شستشو بودن برای پتوی نوزادی ویژگی بسیار مهمی است. زیرا پتوی نوزاد در فواصل کوتاهی به شستشو نیاز خواهد داشت.
 • وزن مناسب: پتوی نوزاد نباید بیش از حد سبک یا سنگین باشد. پتوی سنگین ممکن است نوزاد را دچار خفگی کند. پتوهای سبک نیز به سرعت از روی نوزاد کنار می‌روند.
 • گرم بودن به اندازه: پتوی نوزاد باید متناسب با فصل انتخاب شود. در فصول سرد باید از پتوهای ضخیم‌تر و در فصول گرم از پتوهای سبک‌تر استفاده کرد.

 

 

 

نکات خرید پتو نوزاد پسر

نکاتی وجود دارد که توجه به آن‌ها در خرید آنلاین پتو نوزاد پسر حیاتی است. پتو از مهم ترین لوازم خرده ریز سیسمونی نوزاد است.

مهم‌ترین نکات خرید پتو نوزاد پسر عبارتند از:

 • فصل تولد نوزاد: پتوی نوزاد جزء وسایلی است که باید با توجه به فصل تولد او انتخاب شود. اگر نوزاد شما در فصول سرد سال متولد می‌شود باید پتوهای دورپیچ و معمولی گرم‌تری را انتخاب کنید. در غیر این صورت بهتر است پتوهای نازک‌تر خریداری کنید.
 • رنگ پتو: رنگ پتوی نوزاد حائز اهمیت فراوانی است. رنگ‌های تند انتخاب مناسبی برای پتوی نوزاد نیستند. بهتر است پتوی نوزادی از رنگ‌های ملایم و آرامش بخش انتخاب و خریداری شود. سبز و آبی پاستیلی مناسب‌ترین رنگ‌ها برای پتوی نوزاد پسر هستند. زیرا این رنگ‌ها آرامش بخشند و به خواب بهتر نوزاد کمک می‌کنند.
 • اندازه و جنس پتو: اندازه پتو باید مناسب باشد. پتوهای خیلی بزرگ یا خیلی کوچک برای نوزاد مناسب نیستند. جنس پتو نیز بایر لطیف، ضد حساسیت و قابل شستشو باشد. پتوهای پنبه‌ای طبیعی بهترین انتخاب برای پتوی نوزادان به شمار می‌روند.
 • قیمت پتو: قیمت پتوی نوزاد کم اهمیت‌ترین معیار است. زیرا پتوی نوزاد یکی از لوازم ضروری نوزاد است و بهتر است کیفیت آن را نسبت به قیمت در اولویت قرار دهید. با این حال با خرید آنلاین پتوی نوزاد از فروشگاه‌های آنلاین سیسمونی، مانند سیسمونی یمنا می‌توانید خرید خود را با قیمت مناسب‌تری انجام دهید. خرید آنلاین سیسمونی نوزاد به راحتی در سایت سیسمونی یمنا قابل انجام است.

پتوهای دورپیچ(کلاهدار، زیپ دار، دکمه‌دار) و پتوهای معمولی انواع مدل پتو نوزاد پسر را تشکیل می‌دهند.

پتوی نوزاد پسر باید نرم و لطیف، ضدحساسیت، مناسب فصل و قابل شستشو باشد.

مهندس مردانی
ارسال دیدگاه