خرید آنلاین لباس کودک پسرانه راهنمای کامل برای والدین

خرید آنلاین لباس کودک پسرانه

امروزه خرید لباس برای کودکان به سادگی قبل نیست. زیرا هم تنوع لباس‌های موجود در بازار چندین برابر شده و هم کودکان علاقه دارند لباس‌های مد روز و جذاب بر تن کنند. از سوی دیگر قیمت بالای لباس‌ها باعث می‌شود تا والدین به دنبال لباس‌های باکیفیت و  خوش قیمتی باشند که برای مدت بیشتری دوام داشته باشند. با توجه به این چالش‌ها خرید لباس برای کودکان نیازمند توجه به برخی نکات است. هدف از این نوشتار ارائه راهنمای خرید آنلاین لباس کودک پسرانه راهنمای کامل برای والدین است.

 خرید آنلاین لباس کودک پسرانه چگونه است؟

خرید آنلاین لباس کودک پسرانه چگونه است

امروزه بسیاری از والدین خرید آنلاین پوشاک نوزاد پسر خود را نسبت به خرید حضوری لباس ترجیح می‌دهند. اما خرید آنلاین لباس کودک پسرانه چگونه است؟

برای خرید آنلاین لباس کودک لازم است تا یک فروشگاه اینترنتی لباس معتبر را شناسایی کنیم.

یک فروشگاه اینترنتی معتبر دارای نماد اعتماد الکترونیکی، ضمانت بازگشت کالا و سلامت محصولات و همچنین پشتیبانی و ارتباط با مشتری قدرتمند است.

با مراجعه به قسمت نظرات مشتریان می‌توانید درباره کیفیت کالاها و خدمات فروشگاه مورد نظر مطمئن شوید.

فروشگاه اینترنتی سیسمونی یمنا یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید اینترنتی لباس کودک پسرانه و دخترانه است.

مزایای خرید آنلاین لباس کودک پسرانه

مزایای خرید آنلاین لباس کودک پسرانه باعث شده است تا رشد خرید اینترنتی در سال‌های اخیر بسیار چشمگیر باشد. این مزایا عبارتند از:

 • انتخاب‌های گسترده‌تر: تنوع کالاها در فروشگاه‌های اینترنتی بسیار زیاد است. همچنین می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالاهای زیادی را با هم مقایسه و نسبت به انتخاب بهترین کالا اقدام کرد.
 • قیمت مناسب‌تر: اغلب قیمت لباس‌های کودکانه در فروشگاه‌های اینترنتی نسبت به قیمت این محصولات در فروشگاه‌های سنتی مناسب‌تر است.
 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه: رفتن به بازار و خرید لباس برای کودکان مستلزم صرف وقت و هزینه است. سپری کردن زمان در ترافیک، پرداخت هزینه پارکینگ و تحمل آلودگی هوا از جمله دردسرهای خرید حضوری هستند. در حالی که خرید اینترنتی تنها با چند کلیک انجام می‌شود.

چگونه بهترین فروشگاه آنلاین لباس کودک پسرانه را انتخاب کنیم؟

این یکی از رایج‌ترین سوالاتی است که درباره خرید آنلاین لباس کودک پسرانه مطرح می‌شود.

ویژگی‌های اصلی یک سایت معتبر فروشگاهی، برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی و برخورداری از درگاه پرداخت امن است. حسن شهرت فروشگاه دیگر ویژگی است که یک فروشگاه اینترنتی باید از آن برخوردار باشد. فروشگاه‌هایی که ضمانت برگشت کالا دارند و در زمان مناسب خریدهای مشتریان را ارسال می‌کنند درصد رضایت بیشتری را از مشتریان خود کسب می‌کنند. این درصد رضایت را در بخش نظرات کاربران و مشتریان می‌توان مشاهده کرد.

فروشگاه اینترنتی یمنا با برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی، درگاه پرداخت امن و ضمانت برگشت کالا یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی لباس کودک محسوب می‌شود. تنوع زیاد کالاها، پشتیبانی و ارسال به موقع محصولات دیگر ویژگی‌های این فروشگاه اینترنتی به شمار می‌روند.

راهنمای انتخاب اندازه مناسب برای لباس کودک پسرانه

یکی از چالش‌های خرید آنلاین لباس کودک پسرانه، اندازه‌گیری سایز دقیق کودک است.

در این بخش به ارائه راهنمای انتخاب اندازه مناسب برای لباس کودک پسرانه می‌پردازیم:

برخی از والدین برای انتخاب سایز لباس کودک تنها به سن او توجه می‌کنند. در حالی که این روش صحیح نیست. زیرا تمام کودکان همسن از قد و وزن یکسان برخوردار نیستند. بهترین و دقیق‌ترین روش اندازه‌گیری سایز کودک، اندازه‌گیری لباسی است که در حال حاضر اندازه کودک است. برای اندازه‌گیری دقیق سایز باید لباس کودک را روی سطحی صاف پهن کرده و سپس نسبت به اندازه‌گیری آن با متر اقدام کرد. برای اندازه‌گیری دقیق سایز کودک باید موارد زیر را با متر و به صورت دقیق اندازه‌گیری و ثبت کرد:

 • طول فاق: از وسط کمر شلوار تا درز بین پاها.
 • عرض باسن: از 20 سانت پایین‌تر از باریک‌ترین قسمت کمر، فاصله بین درزهای لباس در دو طرف کمر.
 • عرض کمر: اندازه بین دو طرف در باریک‌ترین قسمت کمر.
 • عرض سینه: فاصله بین درزهای دو آستین از زیر بغل.
 • عرض شانه: فاصله بین درزهای سرشانه از پشت لباس.
 • قد آستین: فاصله سرشانه تا پایین آستین.

اگر جثه کودک معمولی و نزدیک به سطح استاندارد باشد می‌توان از جدول سایز لباس بچگانه نیز کمک گرفت.

جدید ترین روند‌ها در مد لباس کودک پسرانه

بسیاری از والدین ترجیح می‌دهند خرید آنلاین لباس کودک پسرانه را مطابق جدیدترین ترندهای روز دنیا انجام دهند. مهم‌ترین نکاتی که باید درباره ترندهای لباس کودک پسرانه بدانیم شامل موارد زیر است:

 • جدید ترین روند‌ها در مد لباس کودک پسرانه به سمت لباس‌هایی از جنس ارگانیک می‌رود. در حقیقت امروزه هدف صنعت مد حفاظت از محیط زیست و کاهش استفاده از محصولات مصنوعی و پلاستیک است. از این رو امروزه لباس‌هایی از جنس نخ پنبه یا پشم مرینوس بسیار پرطرفدار هستند.
 • کلیشه‌های جنسیتی امروزه از صنعت مد در حوزه‌های کودکان در حال حذف شدن است. برخلاف گذشته دیگر رنگ صورتی مخصوص لباس‌های دخترانه و رنگ آبی مخصوص لباس‌های پسرانه نیست. در مقابل رنگ لباس کودک مطابق با سلیقه خود کودک انتخاب می‌شود.
 • لوگوها، نوارهای راه راه و طرح‌های گرافیکی از جمله ترندهای لباس کودک پسرانه در حال حاضر به شمار می‌روند.

لیست مقالات مرتبط:

همه چیز درباره لباس بیرونی نوزاد پسر

بهترین روش انتخاب اندازه مناسب برای لباس کودک پسرانه اندازه‌گیری یکی از لباس‌های فعلی کودک با متر است.

ترجیح پارچه‌های ارگانیک و حذف کلیشه‌های جنسیتی جدیدترین روند‌ها در مد لباس کودک پسرانه به شمار می‌روند.

آیکو وب
ارسال دیدگاه