سرویس کالسکه نوزاد چیکو

سرویس کالسکه نوزاد چیکو

حمل و نقل نوزاد یکی از مسائلی است که باید به صورت جدی مورد توجه والدین قرار گیرد. در صورتی که در خارج از منزل بخواهیم نوزاد را دائما در آغوش بگیریم باعث خستگی او خواهیم شد. همچنین این کار به ستون فقرات والدین نیز آسیب میزند. به خصوص که وزن نوزاد با مرور زمان بیشتر و بیشتر می‌شود‌ از سوی دیگر در آغوش گرفتن نوزاد در اتومبیل و در هنگام رانندگی بسیار خطرناک و غیر ایمن است. اینجاست که سرویس کالسکه نوزاد چیکو به کمک والدین می‌آید. منظور از سرویس کالسکه، کالسکه نوزاد به اضافه وسایل دیگر، از جمله ساک وسایل نوزاد، صندلی اتومبیل، کریر، نی‌نی‌لای‌لای، صندلی غذا و روروئک است. سرویس‌های کالسکه متنوعی شامل تمام یا برخی از این اقلام، متناسب با نیاز خانواده‌ها در بازار وجود دارد.

معرفی برند معروف چیکو

در معرفی برند معروف چیکو می‌توان گفت که هر جا کودکان وجود دارند، چیکو نیز وجود دارد!

بیش از 60 سال است که برند چیکو به رهبر برندهای نوزادان در جهان تبدیل شده است. این برند در بیش از 120 کشور در سراسر جهان عرضه می‌شود. محصولات Chicco تمام نیازهای کودک، از جمله مواد غذایی، یادگیری و رشد را پوشش می‌دهد. والدینی که از محصولات Chicco استفاده کرده‌اند، معتقدند محصولات این برند الزامات ایمنی، فن‌آوری، دوام و مد را به صورت هم برآورده می‌‌کند.

چیکو به عنوان یک متخصص واقعی در دنیای نوزادان، با کارشناسان مرکز تحقیقات نوزادان  همکاری می‌کند و راه حل‌های جدید و نوآورانه را ارائه می‌دهد. ماموریت این برند لبخند زدن نوزاد و کمک به مادران و پدران در سفر رشد کودکشان بوده است.

چیکو راه‌حل‌های مطمئنی را ارائه می‌کند که برای برآورده کردن خواسته‌های نوزادان در طول مراحل رشد طراحی شده‌اند. زیرا برای ما شادی سفری است که از کودکی شروع می‌شود. سرویس کالسکه نوزاد چیکو تنها یکی از دسته‌بندی‌های تولیدات این برند است.

محصولات برند چیکو را می‌توان در قالب موارد زیر دسته‌بندی کرد:

محصولات برند چیکو را می‌توان در قالب موارد زیر دسته‌بندی کرد

 • بهداشت و مراقبت:  از حمام تا تعویض پوشک، از دماسنج تا مانیتور کودک، چیکو دنیایی از مراقبت و توجه را برای نوزادان ارائه می‌کند. خط تولید Baby Moments این برند مجموعه کاملی از محصولات ملایم برای پاکسازی و محافظت از پوست حساس کودک از همان روزهای اول تولد است. این محصولات فاقد پارابن، رنگ و الکل هستند. آنها همچنین حاوی SLS و SLES نیستند.
 • شیردهی : از پمپ سینه، لوازم جانبی تغذیه طبیعی، بالش بوپی گرفته تا گرمکن و ضدعفونی کننده بطری، پد سینه و لوازم جانبی. Chicco همه چیز را ارائه می‌دهد تا تجربه شیردهی را برای مادران و کودکان آرام و لذت بخش کند.
 • زمان خواب و آرامش :  برای آرامش کامل کودک در طول روز و شب، Chicco طیف وسیعی از گهواره و تخت را ارائه می‌دهد. این برند همچنین لوازم جانبی چون چراغ و لامپ شب تاب را برای افزودن شادی به رویاهای کودکان عرضه می‌کند.
 • خارج از منزل و مسافرت: وسایل حمل و نقل و سرویس کالسکه چیکو برای آسایش و آرامش والدین و نوزادان طراحی شده‌اند. کالسکه های چیکو راحت، ایمن و محکم هستند. کریر نوزاد چیکو به والدین این امکان را می‌دهد که در حین انجام کارهای خود با نوزاد در ارتباط باشند. صندلی‌های ماشین چیکو کودک شما را در مسیر رشد همراهی می‌کنند.
 • اسباب‌ بازی‌ها: در چند سال اول زندگی، کودکان به محرک‌های ویژه‌ای نیاز دارند که برای مرحله خاص رشدشان مناسب باشد. Chicco اسباب بازی های خاص، خنده دار و ایمن را ارائه می دهد که نیازهای کودکان 0 تا 3 سال را برآورده می‌کند.
 • پوشاک و کفش:  دسته بندی مد Chicco، به فرزندان شما شادی زندگی در آزادی کامل و حرکت با اعتماد به نفس را ارائه می‌دهد. لباس‌های چیکو دو دسته هستند: 0 تا 2 سال و از 1 تا 4 سال.
 • زمان غذا :  Chicco همچنین دنیایی از راه‌حل‌ها را برای دوران از شیرگیری نوزاد ارائه می‌دهد. از صندلی‌های بلند، صندلی‌های تقویت کننده و بخارپز گرفته تا اولین قاشق‌ها، کارد و چنگال.

 

مزیت های کالسکه های نوزاد برند چیکو نسبت به رقبا

سرویس کالسکه نوزاد چیکو در سراسر دنیا و کشور ایران طرفداران زیادی دارد. علت این امر را می‌توان در مزیت های کالسکه های نوزاد برند چیکو نسبت به رقبا جستجو کرد. عمده این مزیت‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • قیمت: سرویس کالسکه برند چیکو نسبت به سایر برندهای مشهور خارجی مناسب‌تر است.
 • ایمنی: تمرکز برند چیکو بر فراهم کردن ایمنی وسایل حمل و نقل نوزاد نسبت به بسیاری از برندها برتری دارد.
 • وزن سبک: وسایل حمل و نقل برند چیکو وزن مناسبی دارند و حمل آن‌ها راحت است‌.
 • تشک‌های با کیفیت: از بهترین و مرغوب‌ترین پارچه‌ها و تشک‌ها در وسایل حمل و نقل نوزاد چیکو استفاده می‌شود.

قیمت سرویس کالسکه نوزاد برند چیکو

قیمت سرویس کالسکه نوزاد برند چیکو یک عدد ثابت نیست. در حقیقت برند چیکو سرویس‌های کالسکه متنوعی را تولید می‌کند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. قیمت سرویس کالسکه نوزاد چیکو بسته به عوامل زیر متغیر است:

 • تعداد آیتم‌های موجود در سرویس کالسکه: سرویس‌های کالسکه اغلب 2 تکه تا 8 تکه هستند. قیمت این سرویس‌ها با یکدیگر متفاوت است.
 • امکانات موجود در آیتم‌ها: قیمت سرویس‌ها به مدل آن‌ها و امکانات موجود در آیتم‌ها بستگی دارد. جنس پارچه و تشک نیز می‌تواند بر قیمت این کالاها اثرگذار باشد.
 • قیمت یورو: چیکو یک برند ایتالیایی است. بنابراین نوسانات نرخ ارز بر قیمت کالاهای آن اثرگذار خواهد بود.

 

چرا کالسکه نوزاد خودمان را از سیسمونی یمنا خریداری کنیم؟

در صورت تصمیم به خرید سرویس کالسکه نوزاد چیکو، خرید از فروشگاه اینترنتی سیسمونی یمنا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ممکن است بپرسید که چرا کالسکه نوزاد خودمان را از سیسمونی یمنا خریداری کنیم؟

در پاسخ به این سوال می‌توانیم به علل زیر اشاره کنیم:

 • فروشگاه سیسمونی یمنا همه کالاهایی را که برای سیسمونی نوزاد خود احتیاج دارید عرضه می‌کند.
 • این فروشگاه اینترنتی بهترین و معتبرترین برندهای داخلی و خارجی وسایل نوزاد را عرضه می‌کند.
 • بهای محصولات این فروشگاه اینترنتی مناسب و مقرون به صرفه است.

قیمت مناسب، ایمنی بالا و وزن سبک مهم‌ترین مزایای کالسکه نوزاد چیکو به شمار می‌روند.

قیمت سرویس کالسکه نوزاد برند چیکو به آیتم‌های موجود در سرویس، امکانات آن‌ها، نوع پارچه و تشک و نوسانات نرخ ارز وابسته است.

آیکو وب
ارسال دیدگاه