کالسکه نوزاد عصایی چیست

کالسکه نوزاد عصایی

کالسکه نوزاد عصایی چیست؟

خرید کالسکه نوزاد یکی از خریدهای مهم و در عین حال دشوار در سیسمونی نوزاد به شمار می‌رود. یک کالسکه خوب تا 3 سالگی کودک قابل استفاده است. همچنین می‌توان کالسکه‌های با کیفیت را برای فرزندان بعدی خانواده نیز مورد استفاده قرار داد و از این طریق در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد. کالسکه‌ها تنوع زیادی دارند. اما کالسکه نوزاد عصایی چیست؟

کالسکه نوزاد مدل عصایی نوعی کالسکه سبک و تاشو با امکانات محدود است. کالسکه‌های مدل عصایی را می‌توان به صورت تکی خریداری کرد. در حالی که کالسکه‌های کلاسیک اغلب به صورت سرویس به فروش می‌رسند. کالسکه‌های عصایی قیمت نسبتا مناسب و جنس محکم و بادوامی دارند.

مطلب مرتبط: خرید سرویس کالسکه با قیمت مناسب

 

معیارهای انتخاب کالسکه نوزاد عصایی:

معیارهای انتخاب کالسکه نوزاد عصایی

معیارهای انتخاب کالسکه نوزاد عصایی را می‌توان در قالب موارد زیر خلاصه کرد:

 • برخورداری از کمک فنر: این که کالسکه نوزاد دارای کمک فنر باشد باعث می‌شود نوزاد در دست اندازها و چاله‌ها دچار مشقت و آسیب نشود‌. در حقیقت کمک فنرها باعث آرامش و راحتی بیشتر نوزادان در کالسکه‌ها می‌شوند‌.
 • برخورداری از کمربند ایمنی: این که کالسکه نوزاد کمربند ایمنی داشته باشد یک ضرورت است‌. کمربندهای نرم اما در عین حال محکم و قابل تنظیم باعث تضمین امنیت نوزاد در کالسکه می‌شود‌.
 • برخورداری از سایبان: برخورداری کالسکه از سایبان باعث می‌شود تا نوزاد در فصول گرم سال در آفتاب محافظت شود.
 • قابلیت چرخش 360 درجه چرخ‌ها: قابلیت چرخش 360 درجه چرخ‌ها باعث می‌شود کالسکه به راحتی روی سطوح مختلف حرکت کند.

 

مزایای استفاده از کالسکه نوزاد عصایی در زندگی روزمره

مزایای استفاده از کالسکه نوزاد عصایی در زندگی روزمره شامل موارد زیر هستند:

 • وزن سبک: کالسکه‌های عصایی نسبت به کالسکه‌های دیگر وزن بسیار سبکی دارند‌‌. بنابراین حمل آن‌ها آسان‌تر است و موجب وارد شدن آسیب به ستون فقرات والدین نمی‌شود.
 • حجم کم: کالسکه‌های عصایی تاشو هستند‌. بنابراین فضای اندکی از منزل یا صندوق عقب اتومبیل‌ را اشغال می‌کنند.
 • قابلیت تنظیم ارتفاع: کالسکه‌های عصایی از قابلیت تنظیم ارتفاع متناسب را قد والدین را دارد. این ویژگی راندن کالسکه را آسان‌تر می‌کند.
 • مجهز به ترمز: کالسکه‌های عصایی مجهز به سیستم ترمز هستند که امنیت آن‌ها را افزایش می‌دهد‌.
 • قابلیت تنظیم پشتی: کالسکه‌های نوزادی قابلیت تنظیم پشتی دارند. بنابراین نوزاد در آن‌ها احساس راحتی می‌کند.
 • قیمت مناسب: کالسکه‌های عصایی خوش قیمت و مقرون به صرفه هستند.

تفاوت‌های بین کالسکه نوزاد عصایی و مدل‌های دیگر

تفاوت‌های بین کالسکه نوزاد عصایی و مدل‌های دیگر شامل موارد زیر هستند:

 • کالسکه‌های مبله و سنتی سنگین وزن هستند و جا به جایی آن‌ها سخت است. این کالسکه‌ها فضای زیادی را اشغال می‌کنند. بنابراین برای سفر مناسب نیستند. در مقابل کاسکه‌های عصایی سبک، تاشو و کم حجم هستند. این کالسکه‌ها بهترین گزینه برای گردش‌های درون شهری و سفرهای جاده‌ای و هوایی هستند‌.
 • کاسکه‌های مبله به صورت سرویس فروخته می‌شوند و قیمت نسبتا زیادی دارند‌. در حالی که کالسکه‌های عصایی به صورت تکی و با قیمت مناسب فروخته می‌شوند‌. کالسکه‌های عصایی نسبت به سایر کالسکه‌ها امکانات محدودی دارند و ساده هستند.

 

راهنمای خرید بهترین مارک‌ های کالسکه نوزاد عصایی در بازار

در نهایت برخی از بهترین برندهای کالسکه را به عنوان راهنمای خرید بهترین مارک‌ های کالسکه نوزاد عصایی در بازار معرفی می‌کنیم:

 • کالسکه عصایی گود بیبی مدل D999: اگر خواستار تهیه یک کالسکه عصایی خارجی باکیفیت و خوش قیمت هستید، کالسکه عصایی گود بیبی بهترین گزینه است. طراحی زیبا، حرکت و کنترل راحت و تا شدن راحت و جمع و جور بهترین مزایای این مدل کالسکه هستند.
 • کالسکه عصایی دلیجان مدل Diba: برند دلیجان یک برند داخلی باکیفیت و خوش قیمت است. این مدل کالسکه عصایی مناسب بچه‌های 6 ماه به بالاست. جنس پارچه خوب، کیفیت خوب نسبت به قیمت و قفل چرخ مناسب مزایای این مدل کالسکه هستند.
 • کالسکه عصایی رانو مدل NR: برند رانو دیگر برند ایرانی معتبر تولید کننده کالسکه است. وزن سبک، حجم کم، وزن سبک و قیمت مناسب مهم‌ترین مزایای کالسکه عصایی رانو مدل NR هستند.
 • کالسکه عصایی مک لارن مدل GlobeTrotter: برای والدینی که قصد خرید کالسکه از برندهای خارجی را دارند، کالسکه عصایی مک لارن مدل GlobeTrotter گزینه‌ای مناسب است. این مدل به علت برخورداری از 6 حالت تنظیم زاویه خواب و 3 حالت تنظیم جای پای کودک برای کودکان بسیار راحت است.

لیست مقالات مرتبط:

کالسکه نوزاد چه مارکی خوبه؟

سرویس کالسکه نوزاد گود بیبی

 

کالسکه نوزاد عصایی نوعی کالسکه ساده، تاشو، سبک و دارای قیمت مناسب است.

برخورداری از وزن سبک، حجم کم و قیمت مناسب مهم‌ترین مزایای استفاده از کالسکه نوزاد عصایی در زندگی روزمره هستند.

آیکو وب
ارسال دیدگاه