راهنمایی جهت خرید مسواک انگشتی نوزاد

راهنمایی جهت خرید مسواک انگشتی نوزاد

خرید وسایل کودک همیشه با احساس سرخوشی و شادی همراه است. جشن گرفتن هر نقطه عطف کوچکی که کودک شما به آن می‌رسد، به خصوص اگر اولین فرزند شما باشد، تجربه‌‌ای وصف ناپذیر است.

یکی از اتفاقات جالب زندگی یک نوزاد، ظاهر شدن اولین دندان است.

شما هفته‌ها تماشا کرده‌اید که کودکتان گریه می‌کند و آب دهانش می‌ریزد. تا این که آن اولین دندان کوچک  از لثه‌های کودکتان بیرون می‌آید. 

خرید اولین مسواک کودک یکی از مهمترین کارهایی است که در آن سن برای کودک خود انجام خواهید داد.

راهنمایی جهت خرید مسواک انگشتی نوزاد می‌تواند به شما در این انتخاب مهم کمک کند.

چرا که انتخاب صحیح و ایجاد روال مسواک زدن دو بار در روز، سلامت دهان و دندان کودک شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

معرفی بهترین برند های مسواک انگشتی نوزاد

معرفی بهترین برند های مسواک انگشتی نوزاد

از آنجایی خرید مسواک انگشتی نوزاد سلامت فرزند کوچولوی شما تاثیر گذار است، در این بخش به معرفی بهترین برند های مسواک انگشتی نوزاد  می‌پردازیم:

 • برند چیکو (Chicco): برند چیکو یکی از بهترین برندهای تولید کننده وسایل نوزاد است. مسواک انگشتی این برند یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای سیسمونی نوزاد خود خریداری کنید. ویژگی‌های این این مسواک عبارتند از: این مسواک مخصوص مراقبت از بهداشت دهان و دندان کودک از اولین دندان شیری با در نظر گرفت بافت ظریف لثه طراحی شده است. سخت‌ترین گوشه‌های دهان کوچک کودک. برس نرم این مسواک دارای شکل مخروطی و انتهای ریز نرم و ظریف است. این برس تمیز کردن صحیح دندان‌ها را با یک حرکت ملایم روی مینا و لثه‌های حساس تضمین می‌کند. دسته عریض و بدون لغزش این مسواک باعث می‌شود والدین و بچه‌ها به راحتی آن را در دست بگیرند. مسواک‌های چیکو دارای تزئینات سرگرم‌کننده‌ای است که هر کودکی با دیدن آن‌ها لبخند می‌زند. این مسواک‌ها همچنین از در پوش برس برخوردارند که برای اطمینان از بهداشتی بودن مسواک ضروری است.
 • برند دکتر براون ( Brown’s): مسواک‌های برند دکتر براون دارای برس نرم هستند و سر مسواک به اندازه دهان کودک کم عرض است. دسته این مسوا‌‌ک‌ها به گونه‌ای طراحی شده که کودک به راحتی می‌تواند آن را در دست بگیرد. مسواک‌های دکتر براون ظاهر جذابی دارند که کودک را به استفاده از آن‌ها ترغیب می‌کند.

مطلب پیشنهادی: خرید آنلاین سیسمونی نوزاد

نکات مهم برای خرید آنلاین مسواک انگشتی نوزاد

هیچ وقت برای ایجاد بهداشت دهان و دندان زود نیست. اگرچه نوزادان تازه متولد شده دندان ندارند، والدین آن‌ها باید پس از هر بار شیر خوردن لثه‌های نوزاد را پاک کنند. حتی قبل از اینکه دندان‌هایش در بیاید، دهان نوزاد باکتری تولید می‌کند.

هنگامی که کودک شروع به درآوردن دندان می‌کند، ممکن است برای مسواک سنتی آماده نباشد. اینجاست که مسواک زدن خلاقانه با استفاده از مسواک انگشتی یا دستمال‌های تمیز کننده می‌تواند مفید باشد. یک دستمال تمیز و مرطوب نیز می‌تواند این کار را انجام دهد. چه مسواک انگشتی را انتخاب کنید یا یک مسواک سنتی‌تر، بهترین مسواک برای کودک باید دارای موارد زیر باشد:

 • مسواک با سر کوچکی که به راحتی در دهان کودک شما جای می‌گیرد.
 • مسواکی که دارای موهای نرم باشد و لثه‌های نوزاد را آزاد ندهد.
 • بدنه و دسته‌ای نرم که می‌تواند به عنوان دندان‌گیر در دهان آن‌ها نیز عمل کند.

مسواک های سیلیکونی کودک نیز گزینه‌ای عالی برای نوزادان بدون دندان یا نوزادانی است که در شرف به دست آوردن اولین مجموعه دندان هستند. مسواک‌های سیلیکونی دارای موهای نرم و ضخیم از سیلیکون هستند. معمولاً دسته آن‌ها نیز از سیلیکون ساخته شده است. برس‌های سیلیکونی ملایم‌تر هستند و اسباب‌بازی‌هایی عالی برای دندان درآوردن می‌سازند. با این حال، از آنجایی که دندان‌های بیشتری بیرون می‌آیند، مسواک‌های سیلیکونی در از بین بردن پلاک در مقایسه با مسواک‌های انگشتی موثر نیستند. بنابراین بهتر است والدین نسبت به خرید مسواک‌های انگشتی باکیفیت برای نوزادان خود اقدام کنند.

برخی از کودکان در سن 1 سالگی دهان پر از دندان دارند. در حالی که برخی دیگر به 2 سالگی نزدیک می‌شوند و هنوز منتظر پر شدن شکاف‌های دهان خود هستند. صرف نظر از اینکه کودک نوپای شما چند دندان دارد، مهم است که یک روال خوب مسواک زدن را زودتر ایجاد کنید.

 

مزایای خرید مسواک انگشتی نوزاد به صورت اینترنتی

مزایای خرید مسواک انگشتی نوزاد به صورت اینترنتی شامل موارد زیر است:

 • دسترسی به گزینه‌ های متنوع از برندهای داخلی و خارجی: در خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری تنوع بیشتری از گزینه‌ها را در دسترس خواهید داشت‌. چرا که به فروشگاه‌های نزدیک به محل زندگی خود محدود نمی‌شوید.
 • صرفه‌ جویی در زمان: همانطور که می‌دانید خرید اینترنتی نسبت به خرید سنتی در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. بنابراین با خرید اینترنتی در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید.
 • صرفه‌ جویی در هزینه‌ ها: فروشگاه‌های اینترنتی اغلب اجناس خود را با قیمت مناسب‌تری نسبت به فروشگاه‌های سنتی عرضه می‌کنند‌. بنابراین خرید اینترنتی مسواک انگشتی باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود.

چرا از سیسمونی یمنا مسواک انگشتی نوزاد خود را تهیه کنیم؟

توصیه می‌کنیم خرید مسواک انگشتی نوزاد خود را از فروشگاه اینترنتی سیسمونی یمنا انجام دهید. اما چرا از سیسمونی یمنا مسواک انگشتی نوزاد خود را تهیه کنیم؟زیرا:

 • این فروشگاه اینترنتی تنوع زیادی از برندهای داخلی و خارجی معتبر تولید کننده وسایل نوزاد را عرضه می‌کند.
 • قیمت کالاهای مختلف در فروشگاه اینترنتی سیسمونی یمنا بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.
 • با خرید از این فروشگاه اینترنتی می‌توانید در وقت و هزینه خود تا حد زیادی صرفه‌جویی کنید.

لیست مقالات مرتبط:

راهنمایی برای خرید ست حوله کامل نوزاد

راهنمایی جهت خرید سرویس وان نوزاد

انتخاب مسواک با سر کوچک، برس نرم و دسته مناسب، نرم و راحت نکات مهم برای خرید آنلاین مسواک انگشتی نوزاد هستند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه مهم‌ترین مزایای خرید مسواک انگشتی نوزاد به صورت اینترنتی به شمار می‌روند.

آیکو وب
ارسال دیدگاه